Contact.

inoff inred ab

Orgnr: 556427-4115
+46 451 – 77 53 60
info@inoff.se

Address

Box 82
282 03 Bjärnum
Sweden

Showroom

inoff inred ab
Lilla Garnisonsgatan 36
254 67 Helsingborg
Sweden

Kristoffer Karlsson

Kristoffer Karlsson

VD / Ansvarig för Upphandlingar, Miljö & Reklamationer
0451 - 77 53 64
kristoffer.karlsson@inoff.se

Jessica Nilsson

Jessica Nilsson

Kundtjänst / Order/ Projektsälj/Arkitektsupport
0451 - 77 53 65
jessica.nilsson@inoff.se

 

Anna Ghotvi

Anna Ghotvi

Kundtjänst / Order/ Projektsälj/Arkitektsupport
0451 - 77 53 61
anna.ghotvi@inoff.se

Mattias Unander

Mattias Unander

Säljare 
0451 - 77 53 66
mattias.unander@inoff.se

Hanna Larsson

Hanna Larsson

Interior Designer/Arkitektsupport
0451 - 77 53 69
hanna.larsson@inoff.se

Mattias Karlsson

Mattias Karlsson

Sortiment samt Produkt- och kvalitetsutveckling
0451 - 77 53 63
mattias.karlsson@inoff.se

Kathy Videtorp

Kathy Videtorp

Ekonomi
0451 - 77 53 62
ekonomi@inoff.se

 

Linda Widesjö

Linda Widesjö

Inköp
0451 - 77 53 67
linda.widesjo@inoff.se

Emma Johnsson

Emma Johnsson

Utleverans / fakturering
0451 - 77 53 68
emma.johnsson@inoff.se

contact and addresses

+46 451-77 53 60
info@inoff.se

Post address

Box 82
282 03 Bjärnum

Visiting address/Showroom

Lilla Garnisongatan 36
254 67 Helsingborg

Showroom

Johan & Nysträm
Hantverkargatan 7
112 21 Stockholm

Warehouse

Tonvägen, port 8
282 61 Bjärnum

Hemsida i samarbete med KalbyNet