kontakt.

inoff inred ab

Orgnr: 556427-4115
Tel +46 451 – 77 53 60
Mail info@inoff.se

Postadress

Box 82
282 03 Bjärnum
Sweden

Besöksadress / Showroom

inoff inred ab
Lilla Garnisonsgatan 36
254 67 Helsingborg

Showroom

Johan & Nyströms café, Stockholm.
Hantverkargatan 7
112 21 Stockholm

Kristoffer Karlsson

VD samt miljöansvarig
0451 – 77 53 64
kristoffer.karlsson@inoff.se

Jessica Nilsson

Upphandling, offert, projektsälj. Marknadsmaterial och hemsida
0451 – 77 53 65
jessica.nilsson@inoff.se

Anna Ghotvi

Kundtjänst, order och arkitektsupport
0451 – 77 53 61
anna.ghotvi@inoff.se

Emma Johnsson

Kundtjänst, order och arkitektsupport
0451 – 77 53 68
emma.johnsson@inoff.se

Kristian Persson

Säljare, Sverige syd
0451 – 77 53 69
kristian.persson@inoff.se

Mattias Unander

Säljare, Sverige mitt/norr och Norge 
0451 – 77 53 66
mattias.unander@inoff.se

Mattias Karlsson

Sortiment samt Produkt- och kvalitetsutveckling
0451 – 77 53 63
mattias.karlsson@inoff.se

Hanna Larsson

Interior Designer/Arkitektsupport
0451 – 77 53 60
hanna.larsson@inoff.se

Linda Widesjö

Inköp
0451 – 77 53 67
linda.widesjo@inoff.se

Kathy Videtorp

Ekonomi
0451 – 77 53 62
ekonomi@inoff.se

Lotta Lampa

Produkt och kvalitetskoordinator / Reklamation 
0451 – 76 93 72
lotta.lampa@inoff.se

Peter-1

Peter Raudszus

Lager 
0451 – 77 53 60
info@inoff.se

kontakt och adresser.

+46 451-77 53 60
info@inoff.se

Postadress

Box 82
282 03 Bjärnum

Besöksadress/Showroom

Lilla Garnisongatan 36
254 67 Helsingborg

Showroom

Johan & Nyström
Hantverkargatan 7
112 21 Stockholm

Lager/returer

Tonvägen, port 8
282 61 Bjärnum

Hemsida i samarbete med KalbyNet